• slider-1
  DISC Kişilik Envanteri
  DISC’in Türkiye genelinde 8 milyon kişinin meslek seçiminde etkin rol oynadığını biliyor musunuz?
 • slider-2
  DISC Integrity Risk Analizi
  Aday ve çalışanların iş yeri kuralları ve ahlaki normlara karşı tutumlarını Türkiye’ye özel geliştirilen risk analizi ile ölçümlemek ister misiniz?
 • slider-3
  Dikkat Sezgi Algılama Testi
  Hata yapmanın kritik olduğu pozisyonlar için en doğru analizle uygun personelleri seçerek iyi bir ekip kurmanızı sağlar.

DISC|akademi'nin geliştirdiği yapay zeka uygulamaları ile ’DEĞERLENDİRME MERKEZİ’ tasarımınızı uygun maliyetler ile gerçekleştirebilirsiniz.

DISC|akademi Neler Yapıyor?

2004 yılında başladığımız yolculuğumuzda hedefimiz, geliştirdiğimiz tüm ürün ve hizmetler ile insan kaynaklarına yönelik ihtiyaçlarınıza en etkin şekilde yanıt verebilmek, süreci hızlandırmak ve veriminizi artırmaktır.

DISC|akademi Değerlendirme ve Gelişim Merkezi olarak insana değer veren her kurumun çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Geliştirdiğimiz yapay zeka uygulamaları ile şirketlerin insan kaynakları uygulamalarına yeni bir soluk getiriyoruz.

“İş’te analiz” mottosuyla, insan kaynaklarını geliştirecek ürünlerimiz sayesinde daha verimli ve çağdaş bir Türkiye için çalışıyoruz.

Devamı
DISC|akademi neler yapıyor?
DISC|akademi neler yapıyor?

ÇÖZÜMLERİMİZ

Çözüm Görseli

Kurumsal Test ve Envanterler

Aday ve çalışanlarınızın kişilik özelliklerini, bilişsel yetkinliklerini, güvenilirliklerini ölçümlemeye yönelik test ve envanterler uygulayarak işe alım süreçlerini doğru yönetmenizi sağlıyoruz.

Devamı
Çözüm Görseli

Değerlendirme ve Gelişim Merkezi

Değerlendirme ve Gelişim Merkezi’mizde aday ve çalışanlarınızın yetkinliklerinin belirlenmesine yönelik etkin çözümler üretiyoruz. Ekibinizin işe uygunluk ve terfi süreçlerinde net ve güvenilir sonuçlar sunuyoruz.

Devamı
Çözüm Görseli

DISC Professional Sertifika Programı

Şirketinize değer katacak personeli seçme-değerlendirme ve adaylara yönelik ideal iş profili belirleme çalışmalarında, DISC kişilik envanterlerini uygulamanız ve doğru ölçümleme yapabilmeniz için sizi uzmanlaştırıyoruz.

Devamı
Çözüm Görseli

Eğitimler

Uzman eğitmen kadromuz ile DISC teorisi temelli satış, liderlik ve gelişim akademileri ile ihtiyacınıza en uygun çözümü geliştiriyoruz. Çalışanlarınızın profesyonel kazanımlar elde etmelerini sağlıyoruz.

Devamı
Çözüm Görseli

Yetenek Yönetimi Merkezi

Bilimsel yöntemlerle ihtiyacınıza en uygun personeli doğru pozisyon ile eşleştiriyoruz. Çalışanların yetkinliklerini geliştiriyor, verimliliklerini artırmak için potansiyellerini ortaya çıkarmalarını sağlıyoruz. Yetenek yönetimi merkezi ile işletmelerin kendi iç değerlendirmelerini yapabilmelerini mümkün hale getiriyoruz.

Devamı
Çözüm Görseli

İşe Uygunluk Analizi

Seçme ve değerlendirme sürecinde ya da organizasyon yapısının yeniden şekillendirilmesinde doğru kararlar vermenizi destekleyici süreçleri yönetiyor, personelinizin çalıştığı pozisyona uygunluğunu denetliyoruz. İşletmenize uygun çalışan profillerinin oluşturulması ile sirkülasyon oranının azalmasına ve verimliliğin artmasına katkı sağlıyoruz.

Devamı

DISC|akademi Avantajları

insan-kaynaklarinda-yatirimin-getirisini-arttiracak-7-adim

DISC Kişilik Envanteri ile Güçlü Yönlerini Keşfet!

İnsan kaynakları departmanları olarak işe alım yapıyor, yeni çalışanlarınızı eğitiyor, mevcut çalışanlar için eğitim düzenliyor veya yukarıdakilerin hepsini birden verimli bir şekilde uygulamaya çalışıyorsunuz. İK departmanınızın performansını...

Devamı
Email gönderim tarzları

DISC’e Göre E-Mail Gönderim Tarzları

Gerek özel gerek ise iş yaşantısında herkesin öncelikleri farklılık gösterir. Bu farklar yalnızca günlük yaşantımızda ya da sosyal hayatımızda değil, iş yaşamımızda da belirginleşir. Bazılarımızın tercihleri gelenekselken bazılarımızınki oldukça yenilikçidir...

Devamı