13 Aralık, 2017 Çarşamba

DISC Teorisi ve Profilleri Tanıma

Seçme ve değerlendirme sürecinde DISC Kişilik Envanteri'nin etkin kullanımı adına, temel DISC teorisini ve karakter özelliklerini anlatan bir içerikle hazırlanmıştır. Kendi kişilik profillerinizi öğrenebilir, güçlü ve geliştirilmesi gereken yönlerinizi keşfedebilirsiniz...

14 Aralık, 2017 Perşembe

DISC İleri Seviye Rapor Yorumlama

DISC Kişilik Envanteri raporlarını daha detaylı olarak yorumlayabilmek, Myer Briggs faktörlerini anlamak, profillere göre eğitim ihtiyaçlarını belirleyebilmek ve mülakat esnasında adayları daha detaylı tanımaya yönelik ipuçları elde edilmesi üzerine hazırlanmıştır. İnsan kaynakları yapınızı destekleyebilir,süreçlerinizi bilimsel bir çalışma ile verimlileştirebilirsiniz.

18 Aralık, 2017 Pazartesi

DISC ile Güçlendirilmiş Liderlik

Liderlik özelinde DISC teorisi ile güçlendirilerek, her bir liderin kendini tanıması ve en önemlisi kendini de yönetebilmesi adına hazırlanmıştır. Alt kademelerin performanslarını liderlik özellikleriniz ile geliştirebilir, profillere göre 8 tip lider tipinin özelliklerini öğrenebilir, herkesle etkin bir iletişim kurabiliyormusunuz sorusuna cevap bulabilirsiniz.

20 Aralık, 2017 Çarşamba

DISC ile Çatışma Yönetimi

"Kişiler şirketleri değil yöneticilerini terkeder." Peki neden tartışıyoruz ve birbirimizi anlayamıyoruz?