Baraka Consulting Group

DISC Kişilik Envanterinin Türkiye’ye uyarlanması tarafında 2004-2008 döneminde bir çok geliştirme faaliyetinde birlikte hareket ettiğimiz Baraka halen DISC|akademi'nin çözüm ortağıdır.

Kariyer.net

İş arama portalı Kariyer.net ile yapılan işbirliği sayesinde DISC Kişilik Envanteri 2007-2016 yılları arasında 9 yıl boyunca birlikte birçok başarılı çalışmaya imza atmıştır. Bireysel yapıda 4 milyon kişi tarafından yanıtlandırılan DISC aynı zamanda Türkiye’nin Envanteri olma yolundaki adımlarını iş ortağı Kariyer.net ile birlikte gerçekleştirdiği çalışmalar ile pekiştirmiştir.

Yenibiriş

Türkiye'nin iş arama portalı Yenibiriş ile DISC Kişilik Envanteri entegrasyon çalışması yapılmış, firmaların Yenibiriş iş arama portalı üzerinden de DISC'i kullanabilmeleri sağlanmıştır. Bu proje'de ilk defa bir portal üzerinden İdeal İş Profili ile doğru kişilerin filtrelenmesi de sağlanmış böylece büyük havuzlardan çok daha hızlı doğru adaya ulaşılabilmesinin önü açılmıştır.

House of Human

DISC Akademi, House of Human ile yaptığı işbirliği ile eğitim ve danışmanlık alanında güçlerini birleştirilmiş ve AC (Association for Coaching) sertifikalı eğitmen, danışman önderliğinde bir çok projeyi beraber yürütmektedir.

 

Civitas

Seçme ve Değerlendirme Hizmetleri, özellikle RPO (Recruitmen Process Outsourcing) konusunda DISC Akademi ve Civitas güçlerini birleştirmiş ortak bir çok projeye beraber imza atmıştır.