• DISC|akademi tüm çalışmalarında MUTLU İNSAN olgusunu öne çıkarır.
    Bunun için de önce sizi tanıyarak işe başlarız. Sizi size, sizi kurumunuza tanıtırız.
    Firmalara aday ve çalışanlarını tanıtır, herkesin daha mutlu olacakları işte çalışmaları için gerekli altyapıyı sağlarız.
    Mutlu ve verimli çalışmak için gerekli kurumsal ortamları hazırlarız ve İnsan Kaynakları yapılarını kurarız. Bunun için geliştirdiğimiz test, envanter, değerlendirme merkezi, eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz ile de aşağıdaki değerleri ön plana çıkartırız.


Bize verilen işi biz çözüm olarak sunmaya çalışırız. Her kişiye, her firmaya ayrı yaklaşırız çünkü biliriz ki hepimiz farklıyız ve her firma ayrı kültür ve değerlere sahiptir.

Sizi geliştirmemiz size yardım etmemiz için önce kendimizi geliştirmemiz gerektiğini biliriz. Bu nedenle tüm kadromuz, eğitmen ve danışmanlarımızla devamlı kendimizi geliştirmeye çalışırız.

Takip eden değil takip edilen olmak isteriz. İnsan kaynakları dünyasında yaptıklarımızla, geliştirdiklerimizle hep ilk olmak için çalışırız.

Her zaman sizlerin yanınızda olmak, size yardım etmek isteriz. Bunu sağlamanın en önemli değerlerinden birinin "Güven" olduğunu biliriz. Bize her zaman güvenebilirsiniz.

Çalışmayı severiz. Çalışarak kendimizi ve karşımızdakini mutlu edeceğimizi biliriz.

Her yaptığımız işi standart haline getirmeye çalışırız. Bir metedoloji oluşturmaya ve diğer işlerimizde de bunu geliştirmeye çalışırız. Sistemin ve planlı çalışmanın önemini biliriz.

Herkes hata yapabilir. Bunun bilincinde olan bireyler olarak, zaman zaman hata yapacağımızı biliriz. Ama bunların farkında olmaya ve hatalarımızı telafi etmek için maksimum çaba gösteririz. Tekrar yaşanmaması için tüm önlemleri alırız.

En önemlisi hem çalışanlarımızla hem de verdiğimiz hizmetle müşteri memmnuniyeti sağlamaya çalışırız. Ekip olarak ve siz değerli müşterilerimizle beraber hepimizin mutlu olacağı projeler de yer almak, sizleri ve dolayısıyla kendimizi her zaman daha fazla geliştirmek isteriz.