• Türkiye'nin Envanteri
    DISC Kişilik Envanteri
    DISC'in 4 milyon kişi tarafından yanıtlandırıldığını ve binlerce firma tarafından kullanıldığını biliyor musunuz?

Kendinizi   veya  çalışanlarınızı  Bilimsel bir yöntemle tanımak, karakter özelliklerini öğrenmek ister misiniz?

Değerlendirme Merkezi

Objektif ve kapsamlı bir metodoloji ile adaylarınızı ve yöneticilerinizi değerlendiriyor, mevcut ve potansiyel yetkinliklerine göre size en uygun kişiyi belirliyoruz.

İdeal İş Profili

Aday ve çalışanlarınızın mevcut pozisyona uygunluklarını DISC ile değerlendiriyor, İdeal İş Profilinizi belirliyor, Sirkülasyonunuzu azaltıyoruz.

İK Danışmanlığı

İş tanımlarının oluşturulması, performans yönetim sistemlerinin kurulması, eğitim matrislerinin oluşturulması gibi IK'ya dair tüm süreçlerinizi hayata geçiriyoruz.

DISC Professional

Seçme değerlendirme, kariyer yol haritası belirleme ve ideal iş profili çalışmalarında DISC Raporlarını daha doğru yorumlayabilmek için sizi uzmanlaştırıyor, DISC Professional Sertifikası veriyoruz.

Liderlik Eğitimleri

Senelerce liderlik yapmış, profesyonel eğitimcilerimiz ile yöneticilerinize yol gösteriyor, daha profesyonel kararlar almalarını sağlıyor, krizlerle baş edebileceği yöntemleri gösteriyoruz.

Koçluk Hizmetleri

Kurum içi koç yetiştirme, yönetici koçluğu ve eğiticinin eğitimi olmak üzere ICF ve AC onaylı eğitmenlerimiz ile size destek oluyoruz.

0
0
0
0

Biz Kimiz

10 seneyi aşkın sektörde olan, İnsan Kaynakları Süreçleri, Eğitim ve en önemlisi İnsanı Tanıma konusunda çok uzman bir kadro ile hizmet veren, Türkiye'nin ilk Online Kişilik Envanteri DISC 'i geliştirip Türk insanına kazandıran ve tüm yasal haklarına sahip olan firmayız.

Kişilik Envanteri
14 Senelik Tecrübe
Değerlendirme Merkezi
7 Senelik Tecrübe
Eğitim
5 Senelik Tecrübe
İK Danışmanlığı
8 Senelik TecrübeMüşterilerimiz Bizim İçin Neler Diyor?