pearson

Pearson, bünyesinde dünyanın önde gelen eğitim markalarını bir araya getirerek her tür öğrenme şekli için başarısı kanıtlanmış, bütünsel eğitim çözümleri sağlayan; yasal, idari ve mali açıdan bağımsız, açık ve şeffaf bir eğitim şirketidir.

Yüksek öğrenim kurumlarında dış kalite değerlendirme ve akreditasyon faaliyetleri de yürüten Pearson, "kişilerin öğrenme yoluyla hayatlarını daha verimli hale getirmelerine yardımcı olmak" vizyonundan yola çıkarak dünyanın en büyük eğitim çözümleri sağlayıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Dünya çapında 70 farklı ülkede, 30.000'den fazla çalışan ile hizmet vermektedir.

DISC|akademi; Pearson Professional eğitimlerinin ve Versant Placement Testinin İnsan Kaynakları sektöründeki çözüm ortağıdır.


IXLY 2005 yılında Hollanda’da İnsan Kaynakları alanında çözüm üretmek amacıyla kurulmuş insan kaynakları şirketidir. IXLY bünyesinde danışman, psikolog, istatistik ve metodoloji uzmanlarından oluşan yaklaşık 50 kişilik bir ekip bulunmaktadır.

Amacı profesyonel iş hayatına online psikolojik değerlendirmeler ve çalışanların kariyer gelişimi için geniş bir yelpazede modern, uygun fiyatlı ve kaliteli test ve envanterler sunmak olan IXLY testlerinin kalitesini değerlendirmek ve geliştirmek için araştırmalarını bağımsız olarak gerçekleştirir, bazı üniversiteler ile araştırma amacıyla proje bazlı iş birliği yapmaktadır.

DISC|akademi; IXLY‘nin bünyesinde bulunan Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak sunulan tüm envanter ve testlerin Türkiye çözüm ortağıdır.

ixly

Thalento

Thalento® Solutions en güncel assessment çözümleri, yetenek çözümleri ve yetenek zekası araçları ile işgücü optimizasyonları sağlar.

Cloud Çözümleri, yetenek yaşam döngüsünün tüm aşamaları için kanıta dayalı anlayışlar ve karar bilgileri sunar. Doğru yeteneği seçmek ve yönetmek, insanları ve ekipleri yönetmek ve geliştirmekten kariyer yönlendirmeye ve üst kademe kariyer koçluğuna varan çözümler sunar.

Thalento® Solutions, global ve yerel müşterilerimiz tarafından çeşitli sektörlerde, 50'den fazla ülkede 26 farklı dilde kullanılmaktadır.

DISC|akademi; Thalento®‘nun Türkiye çözüm ortağıdır.


Yenibiris.com 2000 yılında kurulan aday ve işverenleri bir araya getiren insan kaynakları portalıdır.

Çok uluslu büyük şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın firma Yenibiriş’i tercih etmektedir.

DISC|akademi; ilanlarını yenibiriş.com üzerinden yayınlayan tüm firmaların adayların davranış ve bilişsel uygunluklarını ölçümleme konusunda hizmet sağlayıcısı olarak çözüm ortağıdır.

Yenibiriş

Baraka Danışmanlık

Baraka Danışmanlık kurulduğundan bugüne kadar kurumlara ve kişilere gelişimlerinde, değişimlerinde, krizlerinde, yenilenmelerinde, başarılarında ve yeni başlangıçlarında kendi hizmet alanlarında hizmet vermektedir.

Tüm çalışmalarında, her kurumun kendine özel olduğunun bilinci ile kuruma özel çalışmalar yürütmektedir. Eğitim, Baraka Danışmanlık için bireysel ve kurumsal davranış geliştirme aracıdır. Davranışın gelişmesi için farkındalık yaratmanın üzerine deneyim sağlayıcı, kişilerin kendilerini tanıyarak gelişimlerini yönetmelerine imkân veren eğitim programları kurgular, kurumun özel ihtiyaçlarına göre oluşturur ve uygular.

DISC akademi ile Baraka Danışmanlık 2004 yılında DISC Kişilik Envanterinin Türk Normlarına göre dizayn edilmesi sürecinde birlikte hareket etmişlerdir. 15 yılı geçen işbirliklerine istinaden eğitim içeriklerinin sağlanması ve kurumsal eğitimlerin verilmesi sürecinde birlikte çalışmaktadırlar.


İstanbul Kumpanyası 2011 yılında Binnur Şerbeçioğlu tarafından kurulmuştur. Klasik, çağdaş, yerli ve yabancı piyesleri, tarafsız, anlaşılır, samimi yorumlarken; sevgi ve saygı ile bütünleyip genç ve güçlü kadrosu ile tiyatro dünyasında hizmet verir.

DISC|akademi ve İstanbul Kumpanyası DISC|Drama ile Türkiye’de ilk kez online ve Türk normlarına göre uyarlanan DISC Teorisinin eğlenceli dünyasını insanı insana, insanla anlatma sanatı olan tiyatro ile birleştirerek katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatır.

İstanbul Kumpanyası