Versant Testi, tam adıyla Versant Placement Test, dünyanın en büyük yayıncılarından biri olan Pearson tarafından hazırlanan bir İngilizce seviye belirleme sınavıdır.

Versant, bir çalışanın veya öğrencinin, üretken becerilerini ölçerek belirli bir dilde ne kadar iyi konuşabileceğini, dinleyebileceğini, okuyabileceğini ve yazabileceğini ölçen tamamen otomatik olan tek dil testidir. Versant testleri, yıllarca süren araştırmalarla desteklendiğinden, Fortune 500 şirketleri, global çağrı merkezleri, havacılık otoriteleri ve yüksek öğretim kurumları yerleştirme veya işe alma süreçlerinde kullanır.

Okuma - Dinleme - Konuşma - Yazma
Becerileri
Tüm Diller
81 Soru
50 Dakika
DETAYLI BİLGİ AL

İletişim Formu

Bilgilerinizi paylaşın, en kısa sürede size dönüş sağlayalım.

layout styles

Neden Versant Placement Test?

Versant Testi'nin en temel özelliği bilgisayar üzerinden aynı anda birçok kişiye uygulanabiliyor olmasıdır. Bu sayede günümüz şartlarına uygun olarak hızlı ve etkili bir şekilde çok sayıda öğrenci ya da çalışanın İngilizce sınavını yapmak ve seviyelerini görebilmek çok daha kolay hale geliyor.

Versant Testi’nin en çarpıcı ve belki de onu diğer İngilizce sınavlarından ayıran en önemli özelliği ise puanlamanın tamamen otomatik olmasıdır. Gelişmiş yapay zeka yazılımı ile sonuçlar çok çabuk bir şekilde açıklanabiliyor.

Kurumunuza özel bir fiyat teklifi almak için buraya tıklayın

İletişim Formu

Bilgilerinizi paylaşın, en kısa sürede size dönüş sağlayalım.

Konuşma

Adaylarınızın ve çalışanlarınızın belirlenen dil yetkinliğinde konuşma becerisini ölçer.

Dinleme

Adaylarınızın ve çalışanlarınızın iş yapış süreçlerinde, telefonda müşterilerle konuşurken veya toplantılarda duyduklarını anlayıp anlayamadıklarını belirler.

Okuma

Adaylarınızın ve çalışanlarınızın müşterilerden veya iş arkadaşlarından gelen e-postaları, iş yazışmalarını ve proje takiplerini içeren metinleri anlayıp anlamadıklarını doğrular.

Yazma

Adaylarınızın ve çalışanlarınızın ne kadar net ve efektif e-mailler yazdığını, gerektiğinde canlı yardım yazışmaları yaptığını değerlendirir.