DISC Team ekip uyumunu farklı boyutlar ile ele alarak çalışanlarınızın uyum ve performansını dinamik olarak incelemenizi sağlar. Kişilerin karakter özelliklerini, motivasyon stilini, karar alma, iletişim, yönetim ve genel davranış yetkinliklerini eş zamanlı görmenize ve takım içinde karşılaştırmanıza olanak sağlar.

Çalışanların birbiri ile uyumu, işe alım ve terfi süreçlerinin yanı sıra departmanlar arası koordinasyon, çalıştay uygulamaları, eğitim ve liderlik programlarının şekillendirilmesi, çalışanlar arası yetkinlik analizi, takım içi bilişsel yeterlilik karşılaştırması gibi pek çok alanda kullanılır.

Mevcut Personel Değerlendirme - Takım Uyumu
Türkçe
28 Soru
10 Dakika
DETAYLI BİLGİ AL

İletişim Formu

Bilgilerinizi paylaşın, en kısa sürede size dönüş sağlayalım.

Neden DISC Team

Neden DISC Team ?

DISC Team ile olası iletişim kazaları ve çatışmaların sebeplerini görebilir ve bu çatışmaları etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. Daha kolay ve hızlı karar alabilirsiniz. DISC Kişilik Envanteri ve DISC Cognitive birlikte uygulandığında kişileri hem bilişsel hem de algısal yönden detaylı olarak karşılaştırabilir ve bu karşılaştırmayı sadece metinsel içeriklerle değil aynı zamanda grafiklerle görsel olarak desteklenmiş raporları değerlendirebilirsiniz.

Kurumunuza özel bir fiyat teklifi almak için buraya tıklayın

İletişim Formu

Bilgilerinizi paylaşın, en kısa sürede size dönüş sağlayalım.